NATURELİZ KOZMETİK

 

2020 yılının nisan ayında kurularak kaliteli ürünleri ile kozmetik sektörüne hızlı bir giriş yapmıştır.Bıonıc Magıc Touch ve Nakano markaları ile kısa süre için de raflarda yerini almayı başarmıştır.

Ar-ge ve üretim aşamalarında uyguladığımız kapsamlı testler ve analizler, tüketicilerimizin bize duyduğu güveni korumak adına büyük bir titizlikle uygulanmaktadır. Tüm birimleri büyük bir uyum içerisinde çalışarak, hammaddenin fabrikaya girişinden, ürünün tüketiciye sunulmasına kadar geçen süreç adım adım kontrol edilmekte böylece yüksek kalitede ürün ve hizmet sağlanmaktadır.Kendi üretim tesislerimizde yüksek kalitede gerçekleştirdiğimiz üretim ile müşterilerimizin hayallerinde ki ürünleri üretiyoruz.

Son teknoloji kullanılarak hazırlanmış üretim, imalat ve depolama alanları bulunan firmamızda  yüksek adetli üretim kapasitemiz sayesinde kendi markamızın yanı sıra müşterilerimizin talepleri doğrultusunda özel markalı ürünler de üretebilmekteyiz.

Kozmetik ürün kategorisinde ürün grubumuzu sürekli geliştirerek müşterilerimize sunmaktayız çünkü insanların güzelliğe ve yeniliğe duydukları ihtiyacın farkındayız.

İLKELERİMİZ

Z

Müşteri odaklı, yenlikçi anlayıştan sapmamak

Z

Kaliteden ödün vermemek, güvenilir ve şeffaf olmak.

Z

Mevcut kaynakları etkin ve verimli kullanarak sürdürülebilir üretim anlayışı gütmek

Z

Dünya'ya, çevreye ve insana duyarlı olmak

Ar-Ge yatırımlarımız sayesinde kozmetik sektöründe yüksek kaliteli ve inovatif ürünleri sadece iç pazarda değil dünya pazarında erişilebilir kılmak.

Yenilikçi, çözüm odaklı,ve disiplinli kadromuz ile dünya standartlarında üretim yaparak kaliteli hizmet sunmak.

Fason üretim aşamalarında yeniliklere açık ve devamlı gelişmekte olan ekibimiz ile sizin en iyi çözüm ortağınız olma hedefindeyiz.
Müşterilerimizin isteği doğrultusunda gerçekleştirmiş olduğumuz üretimlerde,müşterimizin isteklerini anlayarak projesini hayal ettiği şekilde eksiksiz olarak ilk adımdan son adıma kadar takip ederek tamamlamaktayız.
Konsept belirleyerek marka oluşumu, grafik tasarım ,ambalajlama, laboratuar testleri ve etiket seçimi dahil olmak üzere bütün aşamalar tamamlanarak müşteri onayına sunularak üretime geçilir.
Size sadece hayal etmek kalsın..

Bize Ulaşın!

Pzt. - Cmrt. / 9:00 - 19:00

0212 853 78 70

info@naturelizkozmetik.com.tr

Adres:

Gökevler Mah. 2245 Sokak

NO: 7/7 - Hol Park Sitesi A Blok, Kat:1

Esenyurt - İstanbul / Türkiye.

Your brand is . .