İADE FORMU

İPTAL, İADE VE TESLİMAT POLİTİKALARI

KVKK BAŞVURU FORMU

CAYMA FORMU

KİŞİSEL VERİ SAKLAMA VE İMHA POLİTİKASI

6698 SAYILI KİŞİSEL VERİLERİN KORUNMASI KANUNU UYARINCA AYDINLATMA METNİ

MESAFELİ SATIŞ SÖZLEŞMESİ

ÖN BİLGİLENDİRME FORMU

GÜVENLİK POLİTİKASI

 

Alışverişinizi daha güvenli yapabilmeniz, bu esnada işlenmesine izin verdiğiniz bilgilerinizin güvenliği için www.naturelizkozmetik.com.tr elektronik ticaret internet sitesi çeşitli güvenlik önlemleri uygulamaktadır.

Bilgilerinizin güvenliği ve korunması için SSL güvenlik sertifikası kullanılmaktadır.

Alışverişinizi yaparken kullandığınız ‘Kredi kartı bilgileriniz’ sadece satın alma aşamalarında kullanmakla, kesinlikle veri tabanında kayıtlı olarak tutulmaz. Başka hiçbir işlem için kayıt altında tutulmaz. SSL sertifikası kullanımıyla bilgileriniz sadece NATURELİZ KOZMETİK PLASTİK SANAYİ VE DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ tarafında satın alma aşamasında kullanılır.

Kredi kartıyla yaptığınız alışverişlerde kişisel bilgilerinizi girdiğiniz her sayfada, güvenliğiniz için son teknolojiler kullanılıyor. Her tarayıcının altında bulunan anahtar, buna işarettir.

Kullanıcılar, bankaların güvenli ödeme altyapısı “3D Secure Sistemi”ni kullanabiliyor.

NATURELİZ KOZMETİK PLASTİK SANAYİ VE DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ, kullanıcılarından e-posta yoluyla kredi kartı ve şifre bilgilerini kesinlikle talep etmez.

NATURELİZ KOZMETİK PLASTİK SANAYİ VE DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ’ne yeni üye olacak kullanıcılara, şifre güvenliği için kolay tahmin edilebilen veya kırılabilen şifreleri seçmemeleri için gerekli sistem ayarları ve uyarıları yapılıyor.